When you came into my life

Posted: 2nd June 2014 by Medea in Quotes
Tags: ,


apple-coffee-girlНадто різним людям варто (чи ні?) бути разом. Ти любиш всі ті самміти, зустрічі, конференції і людей. Ти хочеш жити у великому місті. Хочеш бути в курсі всіх новин світу, країни… в курсі життя. Ти хочеш пити хороше вино, їсти в дорогому ресторані, одягатися в найкращому магазині одягу.

Я не п’ю вина, спокійно ношу речі з секонду, моя улюблена їжа – помідори з сиром. Колись я переїду жити на маленький острів десь у Хорватії, чи на невисоку скелю в горах Тибету. Хотіла б жити там із тобою. Але тебе, мабуть, я ще не знаю/не зустріла. Але сподіваюся, це буде в цьому житті.

Ми б жили удвох. І були б одне для одного всіма новинами і світу, і країни (яка б то країна не була), і життям. Кожного ранку ми б кохалися займалися йогою, вдень – жили б, а ввечері – а вечір був би тільки твоїм. І ми б спускалися (чи піднімалися) до людей, тільки щоб купити білий туалетний папір (бо я інший не люблю) і оливкову олію, до салату з помідорів та сиру.

…Ти прийшов в моє життя, кажучи не робити через тебе нічого. Ти прийшов в моє життя, і я знов почала писати. Знову мої думки послідовно лягають на папір сенсорний екран планшету. Ти прийшов в моє життя давно, та я в твоє прийшла тільки тепер.

Тепер і пішла.

Мене нема, і ніколи, можливо, не існувало. Ти придумав мене так швидко, як Ван Гог малював свої картини чи да Вінчі розробляв свої чудернацькі пристрої. Ти придумав собі мене. Я ж про тебе і не знала.

Ти придумав мене, і, не знайшовши між нами нічого спільного, покинув.

з одного щоденника (орфографію змінено)